Jesteśmy przekonani, że o sukcesie organizacji decyduje pełen pasji i motywacji zespół pracowników.

Firma BENETT PEOPLE jest doświadczonym partnerem w branży usług pracy tymczasowej i doradztwa personalnego. Świadczymy kompleksowe usługi z zakresu rekrutacji masowych na stanowiska niższego i średniego szczebla, rekrutacji specjalistów i kadry managerskiej oraz obsługi kadrowo-płacowej pracowników.

Nasze wartości

Ludzie

Największą wartością naszej firmy jest wykwalifikowany zespół specjalistów. Nasi konsultanci to osoby z ogromną charyzmą, doświadczeniem i umiejętnościami dotarcia do każdej grupy docelowej. W odnajdywaniu najlepszych kandydatów pomaga nam wiedza z różnych branż oraz lokalnych rynków pracy.

Jakość

Nasze procedury są jasne i czytelne dla naszych partnerów biznesowych. Jakość jest wyznacznikiem naszej codziennej pracy. Jakość komunikacji. Jakość realizacji zleceń. Jakość rozumienia potrzeb naszych klientów i pracowników. Jakość w prowadzeniu projektów.

Elastyczność

Dzięki naszej elastyczności i szybkiej reakcji na dynamiczne zmiany rynku pracy nasi Klienci zyskują oszczędność czasu oraz optymalizację procesów zatrudnienia personelu.

Entuzjazm

Z pełnym zaangażowaniem podejmujemy każde wyzwanie, nie zapominając o pozytywnym nastawieniu. Entuzjazm jest siłą napędową naszej organizacji.